wtorek, 31 stycznia 2017

Wakacje z psem – gdzie najlepiej pojechać z psem na wczasy – Morze Bałtyckie
Choć na zewnątrz dopiero zaczynam dostrzegać pierwsze oznaki wiosny, postanowiłam skupić się chwilę na wakacjach, w sumie nie tak bardzo odległych. W szczególności, że wczasy z psem wcale nie muszą być w samych sezonie (lipiec-sierpień), na świetną wyprawę czy wypoczynek można udać się także w czerwcu lub we wrześniu.Pierwszym miejscem idealnym na wyjazd jest oczywiście nasze polskie morze :)

 


POJEDŹMY NAD MORZE Oto kilka moich propozycji na wakacje z psem:  1. Pole kempingowe w miejscowości Dębki   😀😀😀
Tutaj strona Pola Namiotowego
Miejsce idealne dla osób, które pragną spędzić urlop na łonie natury.
Lubisz leśno-morski klimat? Ta opcja zadowoli Cię w stu procentach.
Tym bardziej, że jest możliwość zabrania naszego czworonożnego przyjaciela bez znaczenia jak duży on jest, ponieważ pole namiotowe przyjmuje również psy duże, bez ograniczenia wagowego. :)
Kusi też cena – około 12 zł za osobę za dobę, za zwierzaka 0 zł. Istnieje możliwość wypożyczenia przyczepki kempingowej lub po prostu noclegu w namiocie.
Dodatkowe atuty: Wybieg w okolicy, możliwość spacerów w okolicy, brak opłaty za psa, teren jest ogrodzony, zgoda na więcej niż jednego psa, akceptacja kotów. 


  1. Zakątek Adeli w miejscowości Mikoszewo  😀😀
Tutaj strona Zakątku Adeli
Jest to ośrodek wczasowy, więc i cena trochę wyższa, około 40 zł za osobę za dobę, za psa obowiązuje również dopłata 20 zł, dostępne są pokoje dwuosobowe, rodzinne oraz wieloosobowe. Zakątek przyjmuje wszystkich naszych podopiecznych – od tych malutkich po wielkie osobniki. To miejsce zapewnia dodatkowo dojście do plaży, wiele atrakcji w pobliżu, świeże powietrze i bliskość natury. :)


  1. Ośrodek wypoczynkowy Horyzont w Mielnie  😀😀
Tutaj strona Horyzont
Ten ośrodek również jest nastawiony na przyjęcie swoich gości razem z ich pupilami – bardzo silnie można odczuć to już na ich stronie internetowej. „Zabierz rodzinę i pupila na wakacje! Cisza, spokój, morze i las.”, „Piękna szeroka i piaszczysta plaża wprost idealnie nadaje się do korzystania z kąpieli słonecznych, wodnych, powietrznych, długich spacerów z pupilami!” – to tylko niektóre z informacji dostępnych na stronie ośrodka.
Cena przeciętna – około 40 zł za dobę za osobę, pokoje różnej wielkości, dziecko do 3. roku życia gratis! Za pupila za to będziemy musieli dopłacić 
10 zł oraz pokryć koszty zużytej energii elektrycznej 
według wskazań liczników.


 4. Villa Lemon w Sztutowie  😀😀😀😀

Tutaj strona Villa Lemon
Dla bardziej wymagających rodzin polecam Villę Lemon w Sztutowie, malownicze miejsce, z wieloma atrakcjami (szczególnie dla dzieci), z możliwością zakwaterowania z pupilem (akceptacja zarówno psów i kotów – brak ograniczeń wielkościowych). Za dobę za jedną osobę zapłacimy już około 65 zł, ale nie musimy opłacać dodatkowo zwierząt. Teren jest ogrodzony, pokoje duże i przestronne, a w całej Villi panuje rodzinna, serdeczna atmosfera.

Jakie miejsca polecacie nad polskim morzem? Zapraszam do aktywności w komentarzach :)
Już wkrótce – „Wakacje z psem – gdzie najlepiej pojechać z psem na wczasy – polskie góry”.

 Zapraszam do klikania G+1 :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz